Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Home  >>  problemy z potencją  >>  Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też owocować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Pozostałe choroby, które
kamagra tanio mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w kuracji gruczołu krokowego, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu kamagra zel jak też o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. Współcześnie wielu mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, brak snu oraz inne podobne sytuacje. Zastanów się nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.

Comments are closed.